Hluchavky vás zvou na svoje webstránky :-)

Ahoj kamarádi,přátelé a přátelé našich přátel :-) .Nejsme hudební skupina,která má stálí počet členů.Základem Hluchavek je moje maličkost (kytara,6-ti str. banjo,zpěv) a Gabča (12-cti str. kytara,zpěv).Další ikdyž nestálí člen ji Igy-Daniel Přelovský (baskytara,zpěv) a jeho spoluhráč z kapely Podwobraz Zdeněk Beneš (kytara,zpěv).V tomto složení nejčastěji hrajeme v Bažině S.W.A.M.P clubu na Kladně.Jinak se k nám připojují další muzikanti kreří zrovna mají čas a rádi si zahrajou jen tak pro zábavu .Náš hudební repertoár je velice pestrý od starých trempských písniček,country,folk,cz rock a lidovky. Hrajeme v Bažině(min.1* měsíčně většinou pátky),potom jezdíme každý rok na vory kde se hraje celý týden na Berounce,na různých oslavách,country bálech a dalších akcích co vás jen napadnou.Těšíme se na akce které společně probékáme a protančíme.Nebráníme se pozvání na vaše akce kde se budeme snažit zvednout vám náladu našim hraním .

      

   Od začátku roku 2012 začal s náma hrát Míra Mravec (kytara) a Martin Vaněk(kytara a foukací harmoniky).Kajda se začal učit basovou kytaru a připojujeme i Bonga.Stále stáma chodí hrát více muzikantu kteří se střídají.Od  roku 2012 se pomalu začínáme učit hrát na podiích.Taky se nám podařilo oslovit více posluchačů a rozšířit repertoár a začaly hrát i v okolí Kladna.Postupně jsme zařadili místa na hraní restaurace U Pilařů (Smečno a Svinářov) Country club Chaloupka (Kladno) a restaurace U Studničků(Kladno).Právě U Studničků se chystáme pořádat tradiční country bály.Ale stále Bažina S.W.A.M.P. je naše základní a jedinečné utočiště (domovská scéna).

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.